çocuk parkı
Alternate Text
E.Zeynep KORKMAZ Temsilci

satis@mertoglu.com.tr

+90 312 395 40 84

Sokaklarda Örümcek İstilası
ÖRÜMCEK en büyük interaktif oyun elemenlarımız-dan biridir. fiziksel olarak aktif olamayan çocuklarda dahil bir çok çocuğun aklını başından alan bir devasa yapıdır. 
ÖRÜMCEK sosyal aktiviteyi ve oyunu motive eden interaktif, sosyal bir düzenekten oluşan entegre alıcı-lar ile bütünleştirilmiş bir klasik tırmanma aktivitesi-dir.
Tüm yaş gruplarından çoçuklar ÖRÜMCEK tara-fından sunulan oyunları deneyimlemek için biribiri ile yarışacaklar. Her yaş grubuna hitap eden oyunlar çocukların  daha yoğun ve uzun süre oyun oynaması-nı sağlayacaktır.
ÖRÜMCEK özelikle 6-15 yaş arası çocuklar için dizayn edilmiştir. Tabi ki yaşça daha büyük çocuk-ların ve de yetişkinlerin de bu oyunları oynamaktan fazlasıyla zevk aldıkları görülmüştür.

Elektrik Tüketimi:
ÖRÜMCEK zararsız düşük voltaj ile çalışır. Hatta güneş ve rüzgar enerjisi ile de çalışır.  Normal seviyede kullanımda 30W elekt-rik tüketir. Kullanılmadığı durumlarda ÖRÜMCEK kendini elektrik tüketiminin minimum olduğu stand-by durumuna alır.

Alıcılar:
Tüm alıcılar ağır doğa şartlarına dayanıklı ve %100 su geçirmezdir. Ftalat içermeyen çok sağlam bir plastikten üretilen yapısı gereği en ağır darbelere bile dayanır. Bir Уличные oyun ekipmanından beklenece-ği gibi bu alıcılar kesinlikle çok sağlam bir yapıya sahiptir.

Malzeme:
металические yapı 304SS kalite Нержавейка profilden veya elektrostatik С Покраской металические profilden imal edilebilir.
Tırmanma ipleri ise içinde çelik tel bulunan elyaf ipten (Galvanized T/S:1770Nmm2) oluşmaktadır.

Oyunlar:
ÖRÜMCEK oynamaya hazır 5 farklı oyun aktivitesi ile birlikte sunuluyor. Bu oyunlara ek olarak yeni oyunlar ve aktiviler ekleme imka-nı da sunuyor.  Bütün oyunlar kullanıcaların seviyesine otomatik olarak uyum sağlayan bir yapıya sahiptir.  Bu da her yaş grubundan çocukların aktif rol almasını ve oyun sürelerini uzatmalarını sağlamaktadır.
Reaksiyon- Çocuklar en yüksek sayıda ışıkları söndürürken siz de onların reaksiyon zamanlarını gözlemleyin ve gelişmesine katkıda bulunun. Oyuncular değişik sesleri ve ışıkları algılamada ve onlara tepki vermede ne kadar hızlı olduklarını göreceklerdir. Çocukların motor ve algılama becerilerine katkıda bulunacaktır.
Hafıza Oyunu- Değişik renkteki ışıklar sırayla yanıyor ve sonrasında oyuncunun aynı sıra ile renkli ışıkları yak-masını istiyoruz. Her bir aşamada yanan renkli ışık sayısı daha da artmaktadır. Oyuncunun hafızasını test etme zamanı! Işıklandırmanın sırasını hatırlayın ve en zor seviyelerde hafızanızı test edin.
Süper Takım- Oyuncuların en yüksek puanlara ulaşmalarına izin vererek onların iş birliği kabiliyetinin ve reak-siyon sürelerinin artmasına katkıda bulunun. Butonlarda yanan aynı renklere takım arkadaşlarının aynı anda basmaları gerekmektedir. Ne kadar hızlı ve organize olurlarsa o kadar çok puan alırlar, çünkü oyunu tamam-lamak için 20 saniyeniz var. Oyunun geniş alanda oynandığı düşünülerse, ekibin en yüksek skora ulaşmak için beraber çalışmak zorunda. Eğlenceli, sosyal içerikli ve işbirlikçi.
E-Squash- En iyi arkadaşını ya da babanı squash oyununda yenmenin tadını çıkar. Oyun uyumludur ve oyuncu-ların hızları ve tepkileri doğrultusunda hızlanır. İki ya da dört kişilik bir hız oyunudur. Oyunun süresi oyuncula-rın kapasitesine bağlıdır. 3 puan üzerinden en yüksek puanı alan oyunu kazanır.
Müzik Modu- Eğer hiç bir oyun seçilmemişse, interaktif panel butonları farklı birer müzik enstrümanı işlevi görür ve oyunculara geniş bir yelpazede müzik ve ses yapmalarını sağlar.


 

Другие продукты из данной категории

Социальная Медиа

Ortalama: 0,
Kullanılan 0 Oy
En iyi: 100
En Kötü: 1