çocuk parkı
Alternate Text
E.Zeynep KORKMAZ Temsilci

satis@mertoglu.com.tr

+90 312 395 40 84

Hareket ve Öğrenme:
İNTERAKTİF PANEL hareket kabiliyetini öğrenme aktivitelerine basit bir şekilde entegre etmektedir. Bu öğrenmeyi akademik bir seviyede sürdürmektedir. İnteraktif paneli öğretici uygulamalara bağladığınız anda öğrenciler fiziksel olarak aktif olurken okul müfredatı ile uygun eğitime devam edebilecekler. Buna ek olarak Öğrenciler yeni öğrenme aktiviteleri ekleyebilirler ve dolayısıyla derslerle uygun bir şekil-de çalışmış olurlar.Öğretmen olarak 100 den fazla önceden hazırlan-mış öğrenme aktivitesini kullanabilir ya da kendi dilinizde kendi öğrenme aktivitenizi yapabilirsiniz. App uygulaması ile interaktif panele bağlanmak için:
1. IPAD  ve ya IPHONE’ nunuzda ayaralar kısmına gidin ve wifi ağını seçin
2. e-Wall ağına bağlanın
3. app uygulamasını açın ve istediğiniz öğrenme aktivitesini seçin
4. “start” tuşuna basarak aktiviteye başlayın İNTERAKTİF PANEL de öğrenme nasıl olur?
*Bütün öğretici aktiviteler derslerden önce hazırlanabilir

* Öğrenciler ve öğretmenler herhangi bir desteğe ihti-yaç duymadan bu uygulamayı ve aktiviteleri rahatlık-la uygulayabilirler.
* Tüm alıştırmalar kendi IPAD nizde saklanabilir ya da ICLOUD yardımı paylaşılabilir
* Öğrenciler biribileri ile yarışabilirler ve ya bireysel ve takım olarak aktivitelere katılabilirler.
* İstediğiniz dil, seviye ve içerikte alıştırmalar yapabi-lirsiniz.
* İnteraktif Panel fazlasıyla kullanıcı dostu olup, öğ-renciler uygulamaları rahatlıkla kullanabilirler. Bu da İnteraktif Paneli ekip çalışmaları için ideal bir seçim yapıyor.
* 3 ayrı takım interaktif paneli aynı anda kullanabilir. Alıştırmalar ilerledikçe kullanıcılar daha hızlı ve iyi tepki vermeye yönlendiriliyor.
* İNTERAKTİF PANEL öğrenme, ekip çalışması ve haftalık öğrenme programı için çok iyi bir destektir.
Öğrenciler alıştırmalardan, testlerden sıkıldı mı? IPAD ve ya IPHONE gerektirmeyen 5 değişik oyun aktivitesi ile interaktif paneli kullanmaya devam ede-bilirler!
Reaksiyon- Çocuklar en yüksek sayıda ışıkları söndürürken siz de onların reaksiyon zamanlarını gözlemleyin ve gelişmesine katkıda bulunun. Oyuncular değişik sesleri ve ışıkları algılamada ve onlara tepki vermede ne kadar hızlı olduklarını göreceklerdir. Çocukların motor ve algılama becerilerine katkıda bulunacaktır.
Hafıza Oyunu- Değişik renkteki ışıklar sırayla yanıyor ve sonrasında oyuncunun aynı sıra ile renkli ışıkları yak-masını istiyoruz. Her bir aşamada yanan renkli ışık sayısı daha da artmaktadır. Oyuncunun hafızasını test etme zamanı! Işıklandırmanın sırasını hatırlayın ve en zor seviyelerde hafızanızı test edin.
Süper Takım- Oyuncuların en yüksek puanlara ulaşmalarına izin vererek onların iş birliği kabiliyetinin ve reak-siyon sürelerinin artmasına katkıda bulunun. Butonlarda yanan aynı renklere takım arkadaşlarının aynı anda basmaları gerekmektedir. Ne kadar hızlı ve organize olurlarsa o kadar çok puan alırlar, çünkü oyunu tamam-lamak için 20 saniyeniz var. Oyunun geniş alanda oynandığı düşünülerse, ekibin en yüksek skora ulaşmak için beraber çalışmak zorunda. Eğlenceli, sosyal içerikli ve işbirlikçi.
E-Squash- En iyi arkadaşını ya da babanı squash oyununda yenmenin tadını çıkar. Oyun uyumludur ve oyuncu-ların hızları ve tepkileri doğrultusunda hızlanır. İki ya da dört kişilik bir hız oyunudur. Oyunun süresi oyuncula-rın kapasitesine bağlıdır. 3 puan üzerinden en yüksek puanı alan oyunu kazanır.
Müzik Modu- Eğer hiç bir oyun seçilmemişse, interaktif panel butonları farklı birer müzik enstrümanı işlevi görür ve oyunculara geniş bir yelpazede müzik ve ses yapmalarını sağlar.

Другие продукты из данной категории

Социальная Медиа

Ortalama: 0,
Kullanılan 0 Oy
En iyi: 100
En Kötü: 1